KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482308

nr 1148 2308

Grafiskt blad

Sara Ã…berg, signerad och numrerad 9/20. 36x30 cm

Kondition: löst blad

måndag 4 december 2017
kl 18:28:32